O mnie

konkurs-maxi-i-cashmere

Nazywam się Magdalena Rejtczak-Frączkiewicz. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Promocji i Show Biznesu w Warszawie.

Podczas studiów zaczęłam pracę dla marki Chanel i w ponad trzyletniej współpracy miałam możliwość obycia się z kosmetykami, obserwować techniki makijażu oraz praktyki malowania na innych twarzach.

Makijażem z zamiłowania i pasji zajmuję się od 12 lat. Początkowo jako samouk, ale stale pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam warsztat. Uczestniczyłam w kursach u najlepszych polskich makijażystów, takich jak Daniel Sobieśniewczki czy Ewa Gil.

Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi, wykonując makijaże ślubne i okolicznościowe oraz spełniam się również w roli nauczyciela prowadząc warsztaty i lekcje makijażu.

w 2015 roku spontanicznie spróbowałam swoich sił w ogólnopolskim konkursie makijażowym Revlon The Best Make Up Artist i znalazłam się na podium. W 2016 roku wygrałam ten konkurs  i otrzymałam tytuł Mistrza Makijażu.

Pracowałam przy pokazach mody, planach filmowych, sesjach zdjęciowych oraz spektaklach teatralnych. Na swoim koncie mam współpracę między innymi z marką Butik i Lambear.

Nieograniczona wyobraźnia oraz kreatywność sprawiają, że odnajduję się również w tworzeniu makijaży fashion oraz beauty. Moje prace publikowane były w najbardziej prestiżowych magazynach branżowych, takich jak MAKE-UP Trendy czy emakijaż.pl.

Prywatnie jestem spełnioną mamą oraz żoną, z powodzeniem łączączę życie rodzinne z rozwojem zawodowym. Ponad to rozwijam również inne pasje,  śpiewam i gram w warszawskim teatrze CoMeta. Od  2013 roku prowadzę bloga, gdzie z pasją dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bez nazwy-1
23-20ebac1ca97d570bd8cdfd3da02909d2cec05d98e985f70b8550a42ad250bbbb